Terapeuci Online

Beata Madras-Majewska

Jestem psychoterapeutką w nurcie terapii zorientowanej na ciało – Dance Movement Therapy (Psychoterapii Tańcem i Ruchem). Ukończyłam całościowe, czteroletnie szkolenie Polskiego Instytutu DMT, akredytowanego przez Europejski Związek Psychoterapii Tańcem i Ruchem. Od 2018r. należę do Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Tańcem i Ruchem.

W swojej praktyce wyznaję zasadę holistycznego podejścia do pacjenta. Kluczowe jest dla mnie przekonanie, że ciało i umysł człowieka są nierozłączną jednością w stałej wzajemnej integracji.

Z uważnością, akceptacją i empatią, podążam za potrzebami i problematyką pacjentów. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwala mi podczas procesu terapeutycznego zaoferować oprócz werbalnej, pracę, która nawiązuje do cielesności, ruchu. Połączenie ww. praktyk pomaga rozwijać leczącą, ciepłą oraz pełną zaufania relację terapeutyczną zarówno słowną, jak i w ruchu{w oparciu o metod pracy z ciałem i emocjami: Laban Bartenieff Movement System (LBMS), Ruch Autentyczny, Kestenberg Movement Profile (KMP)}. Z osobami będącymi w kryzysie korzystam także z Modelu RAPID}.

Udzielam pomocy terapeutycznej osobom nieśmiałym, z niską samooceną, obniżonym poczuciem własnej wartości, akceptacji siebie i swojego ciała, z trudnościami w relacjach (szczególnie brakiem asertywności), doświadczających nadmiernego stresu, potrzebujących aktywizacji i udrożnienia życiowej witalności.

Wspieram również osoby z trudnościami emocjonalnymi, doświadczające: zaburzeń nastroju, dolegliwości psychosomatycznych, zmagających się z lękiem, będących w kryzysie.

Chętnie współpracuję z każdą osobą pragnącą osobistego rozwoju aby pełniej i prawdziwiej doświadczać swojego życia.

Zapraszam na terapię indywidualną, grupową oraz warsztaty rozwojowe osoby dorosłe oraz młodzież od 16 rż.

Kalendarz rezerwacji

Zapisz się na wizytę.

Borykasz się z problemem?

Skontaktuj się z nami. Nasi doświadczeni specjaliści pomogą w wyborze odpowiedniej terapii.