Terapeuci Online

Anna Stępkowska

Jestem psycholożką pracującą w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Pracuję z osobami dorosłymi oraz parami znajdującymi się w kryzysie psychologicznym, zmagającymi się z depresją, zaburzeniami lękowymi, żałobą, stratą. 

Wspomagam również osoby chcące zwiększyć swoją samoocenę i  polepszyć komfort życia zarówno osobistego, jak i zawodowego. Obszarem mojego szczególnego zainteresowania jest odnajdywanie się w sytuacji zmiany.

Kluczowe jest dla mnie zachowanie prostoty w pracy z klientem oraz skupienie na jego możliwościach i przyszłości. Lubię pracować i komunikować się w sposób bezpośredni i konkretny, a zarazem pełen energii i empatii.

Od lutego 2022 współpracuje z fundacją Tap It Up, opiekując się uchodźcami z Ukrainy w zakresie radzenia sobie z traumą, lękiem i stratą oraz funkcjonowania w zmianie. Od stycznia 2023 roku jestem związana z projektem The Presja, gdzie pełnię rolę psychologa i terapeuty.

Jestem facylitatorem metody Design Thinking – kreatywnego rozwiązywania problemów, którą z przyjemnością stosuję w życiu, ale również w pracy z klientami. Certyfikację i doświadczenie w tym zakresie zdobyłam pracując dla Google.

Kalendarz rezerwacji

Zapisz się na wizytę.

Borykasz się z problemem?

Skontaktuj się z nami. Nasi doświadczeni specjaliści pomogą w wyborze odpowiedniej terapii.