Nasi specjaliści

Iwona Bodnarczuk

Jestem psychologiem z wieloletnim doświadczeniem, absolwentką Wydziału Nauk             o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego. Oferuję pomoc z zakresu diagnozy i orzecznictwa psychologicznego, psychologii transportu, poradnictwa, wsparcia psychologicznego oraz interwencji kryzysowej. Moje działanie ukierunkowane jest na wspomaganie funkcjonowania osoby w jej codziennym życiu, zwiększenie skuteczności działania, wspieranie w rozwoju osobistym. Zajmuję się młodzieżą, dorosłymi, również osobami starszymi.

Zapraszam na wizyty, takie jak:

 • pomoc i wsparcie psychologiczne dla młodzieży, dorosłych ( w tym osób starszych),
 • interwencja kryzysowa,
 • diagnoza psychologiczna, diagnoza funkcji poznawczych osób starszych,
 • diagnoza intelektu dzieci i młodzieży
 • badania psychologiczne kierowców.

 • Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe poprzez szkolenia, kursy           i studia podyplomowe z zakresu terapii psychologicznej. Swoją pracę poddaję regularnie superwizji. Posiadam m. in. certyfikaty z zakresu terapii i podejścia skoncentrowanego     na rozwiązaniach (TSR 1 stopień), racjonalnej terapii zachowania (RTZ), kursu podstawowego terapii systemowej, psychologii transportu, interwencji kryzysowej, pomocy psychologicznej i doradztwa psychospołecznego, kursu kwalifikacyjnego pedagogicznego dla nauczycieli przedmiotów ogólnokształcących.

  Obecnie jestem w trakcie rocznego szkolenia z zakresu Terapii Poznawczo-Behawioralnej Osób Dorosłych organizowanego przez Centrum Poznawczo-behawioralne w Warszawie.

  Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam jako psycholog poradni zdrowia psychicznego, psycholog wojskowy, psycholog – orzecznik w Wojskowej Pracowni Psychologicznej w Szczecinie, psycholog transportu.

  Moje hobby związane jest ze zwierzętami, szczególnie psami. Uwielbiam spędzać   z nimi czas szkoląc je pod kątem posłuszeństwa oraz do udziału w zawodach agility.

  Ogromną radość sprawia mi także przebywanie na łonie natury, wędrówki górskie oraz bieganie.

  Borykasz się z problemem?

  Skontaktuj się z nami. Nasi doświadczeni specjaliści pomogą w wyborze odpowiedniej terapii.