Nasi specjaliści

Anna Szefner - Mirzołemska

Zajmuje się sferą życia seksualnego, a dokładniej poprawą satysfakcji seksualnej – brak orgazmu, zaburzenia erekcji, przedwczesny wytrysk, boleści podczas stosunku. 

Udzielam porad z zakresu anatomii, higieny intymnej, zapobiegania ciąży a także problemów z samoakceptacją. W swojej pracy z pacjentem skupiam się na budowaniu poczucia własnej wartości i podnoszeniu samooceny. 

W przypadku par, analizując style przywiązania i języki miłości, zwracam uwagę na poprawę komunikacji, przezwyciężenie kryzysu, zdrady i zbudowaniu nowego satysfakcjonującego związku. 

Jestem psychologiem, seksuologiem i biologiem, nauczycielem akademickim na ANS TWP oraz Wyższej uczelni Collegium Humanum w Szczecinie. Doświadczenie i praktykę psychoseksuologiczną zdobywam pracując w Przychodni Zdrowia Psychicznego. 

Jestem wrażliwą, empatyczną osobą, która kieruje się w życiu zasadami. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy młodzieżą i ich rodzicami. Łączę wiedzę bio- psycho- seksuologiczną. Pragnę wspierać ludzi, dzielić się zdobytą wiedzą i umiejętnościami. Satysfakcja seksualna kobiet jest obszarem szczególnego mojego zainteresowania. 

Stale podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w konferencjach, szkoleniach i kursach. 

– „Seksuologia w ICD-11 nowe wytyczne odnośnie diagnozy i słownictwa” prowadzone przez mojego mentora prof. dr hab. n. med. Zbigniewa Lwa-Starowicza,

– Kurs Coachingu Akademii Empiria,

– Terapia schematów CRP we Wrocławiu, 

– Terapia par UniqSkills,  

– Roczna Szkoła Intymności CPNS,

– i wiele Innych kursów

Borykasz się z problemem?

Skontaktuj się z nami. Nasi doświadczeni specjaliści pomogą w wyborze odpowiedniej terapii.